Як підготувати організм до вагітності?

Зміст

Як підготувати організм до вагітності?

Вагітність - дуже важливий період в житті більшості жінок. Звичайно, не секрет, що дітки не завжди народжуються саме тоді, коли ми плануємо. Однак, якщо ви маєте намір в найближчі рік-два народити дитину, не зайве буде підготуватися.

Інструкція

Рівень складності: Нескладно

1 крок

Як підготувати організм до вагітності?

По-перше, займіться тими питаннями здоров'я, які з гінекологією не пов'язані, але під час вагітності їх вирішувати не варто. Перевіртеся у стоматолога, почистіть зуби ультразвуком, поставте пломби або коронки на всі проблемні зуби. Якщо плануєте лазерну корекцію зору, або порожнинні та інші операції, що вимагають загального наркозу - зробіть це завчасно.

2 крок

Як підготувати організм до вагітності?



По-друге - перевірте своє жіноче здоров'я. Звичайний прийом у гінеколога та УЗД органів малого тазу дозволити оцінити стан здоров'я яєчників, маткових труб, матки. Краще виявити непрохідність труб, ерозію шийки матки або ендометріоз раніше і приступити до вирішення проблем, ніж місяцями задаватися питанням, "Чому не виходить зачати?". До того ж, у разі ерозії, при вагітності її лікувати не можна, та й після операції відкласти планування мінімум на півроку.

3 крок

Як підготувати організм до вагітності?

Перевірте свої щеплення. Якщо в дитинстві вам не зробили щеплення від краснухи та вітрянки, терміново виправте цю ситуацію. Справа в тому, що ці хвороби надзвичайно небезпечні для плода і можуть призвести до дуже серйозних патологій. Якщо ви коли небудь тримали вдома кішку, перевіртеся і на токсоплазмоз. Якщо зараз у вас немає вихованців, краще під час вагітності не заводити пухнастиків. Адже навіть породистий і доглянутий кіт може нести цю небезпечну для вагітної та плода інфекцію.

4 крок

Як підготувати організм до вагітності?

Якщо у вас є шкідливі звички - позбавляйтеся від них до зародження у вашому тілі нового життя. Паління (в тому числі і пасивного) не місце у вашому житті. До того ж, якщо вагітна не розлучилася з цією згубною звичкою, лікарі не рекомендують різко кидати в положенні, щоб уникнути гіпоксії плода. Постарайтеся відучити і партнера, адже нікотин і алкоголь погано впливають на якість і рухливість сперматозоїдів.

5 крок

За погодженням з гінекологом пропити курс фолієвої кислоти і вітаміну Е. Вживайте більше молочних продуктів, фруктів і овочів не тільки під час виношування малюка, але і до і після, щоб не виснажити організм. Адже різке руйнування зубів, випадання волосся - не рідкість відразу після пологів.

6 крок

Як підготувати організм до вагітності?

Приведіть у порядок вагу. Жінкам з надмірною масою тіла важче виносити і народити. Та й хороший тонус м'язів тільки допоможе при вагітності, в пологах і вже після народження малюка.

7 крок

Як підготувати організм до вагітності?

Найголовніше, навіть при плануванні дитини і відповідальному ставленні до здоров'я, не перетворюйте зачаття в нав'язливу ідею, що не мучити себе переживаннями, якщо в цьому місяці знову не вийшло. Іноді потрібно просто відволіктися і довгоочікуване диво станеться.







» » » » Як підготувати організм до вагітності?