Компенсація на санаторно-курортне лікування

Чи закон згідно з яким виплачується компенсація на санаторно-курортне лікування протягом I кварталу року, наступного за двома календарними роками, протягом яких інваліди, які мають право на названу компенсацію, не користувалися путівками в санаторій або будинок відпочинку якщо так то як його знайти?

Детальніше читай: http://yakszrobiti.ru/medicine/a/48245_104.html#ixzz2uQ6L6Byi
ольга

Здрастуйте, Ольга!
Що стосується санаторно-курортного лікування інвалідів то існує лише один закон - це Федеральний закон від 17. 07. 1999 N 178-ФЗ «Про державну соціальну допомогу». Санаторно-курортне лікування надається:
При наявності медичних показань, з метою профілактики основних захворювань.
Що стосується тривалості санаторно-курортного лікування, то як правило путівка надається на 18 днів, дітям інвалідом на строк 21 день, для інвалідів з наслідками травм спинного та головного мозку термін лікування буде трохи більше від 24 до 42 днів (ст. 6.2 вищевказаного закону)
Напрямок інвалідів на санаторно-курортне лікування здійснюється низкою нормативних актів, затверджених Мінздоровсоцрозвитку РФ, згідно даним нормативним актам направлення на лікування здійснюється в кілька етапів:
Медичний відбір та направлення на санаторно-курортне лікування здійснює лікар, а також лікарська комісія, лікувально-профілактичного закладу за місцем проживання інваліда, (п. 1.2. Порядку медичного відбору та направлення хворих на санаторно-курортне лікування).
Лікар і лікарська комісія здійснюють огляд пацієнта, надалі виносячи вердикт про можливість або неможливість санаторно-курортного лікування, лікуючий лікар і завідувач відділенням видає висновок про можливість і неможливість санаторно-курортного лікування (п. 1.3. Порядку медичного відбору та направлення хворих на санаторно курортне лікування).
При наявності медичних показань і відсутності протипоказань хворому на руки видається довідка для отримання путівки, всі рекомендації лікар робить в амбулаторній карті хворого.
Термін дії довідки для отримання путівки 6 місяців (п. 1.5. Порядку медичного відбору та направлення хворих на санаторно-курортне лікування).
При наявності довідки необхідно звернутися із заявою до виконавчих органів Фонду соцстрахування Р.Ф. (П. 3.7. Порядку надання набору соціальних послуг окремим категоріям громадян). Рішення про можливість надання путівки виноситься протягом 10 днів з моменту подачі заяви та надання довідки.
Відповідно до заяви та наданням довідки р путівки видаються не пізніше ніж за 21 день до заїзду.
Необхідно так само провести спеціальне, додаткове обстеження хворого лікуючим лікарем, не раніше, ніж за два місяці до початку дії путівки.
Таким чином, громадяни після отримання санаторно-курортної путівки, але не раніше ніж за 2 місяці до початку терміну її дії, зобов'язані отримати санаторно-курортну карту в лікувально-профілактичному закладі, який видав довідку для отримання путівки.
http://google.ru/url?sa=trct=jq=esrc=ssource=webcd=3cad=rjaved=0CDMQFjACurl=http%3A%2F%2Fpfrf.ru%2Fuserdata%2Fzakonodatelstvo%2F19990717_178fz.docei=11ESU4enMsqw4QSinIHQAgusg=AFQjCNFTWGgcF84GVLHyzonIoiXx_CCKvwbvm=bv.62286460,d.bGE

З повагою, Вероніка.




Увага, тільки СЬОГОДНІ!


» » » » Компенсація на санаторно-курортне лікування